Tromaxtikes Istories
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προσωπική Αληθινή Ιστορία

Πήγαινε κάτω

Προσωπική Αληθινή Ιστορία Empty Προσωπική Αληθινή Ιστορία

Δημοσίευση  TYMBWRYXOS Δευ Οκτ 18, 2010 2:46 pm

Γειά σας παιδιά..Η παρακάτω ιστορία είναι αληθινή και έχει συμβεί σε εμένα τον ίδιο...έγινε πρίν κανένα χρόνο περίπου..

Αυτή είναι μια προσωπική μου ιστορία και θέλω όλοι να πιστέψετε γιατί δεν είμαι απο αυτούς που λένε οτι έχουν ζήσει ιστορίες και το παίζουν μάγκες και έτσι..Ελπίζω να με κατανοήσετε..Πρίν κανένα 6άμηνο είχε έρθει ο θείος και η θεία μου απο το χωριό στην Αθήνα(στο σπίτι μου)γιατί ο θείος μου είχε καρκίνο και ήρθε στο νοσοκομείο εδώ για τα απαραίτητα.Μια νύχτα λοιπόν έτσι όπως κοιμόμασταν ο θείος μου είχε σηκωθεί να πάει στο μπάνιο..Η αδερφή μου απο μέσα άκουγε τον θείο μου να ανάσαινε πολύ βαριά σαν να μη μπορούσε..Ξαφνικά ακούει τη θεία μου στο μπάνιο να φωνάζει το όνομα τυ θείου μου και τον βλέπει κάτω λιπόθυμο στην πόρτα.Εγώ όλη αυτή την ώρα κοιμόμουν γιατί κοιμάμαι και λίγο βαριά.Μετά σηκώθηκαν οι γονείς μου να δουν τι συνέβη και τελικά ο θείος μου είχε γίνει καλά.Εγώ όμως το βράδυ παραμιλάω μερικές φορές,και πριν γίνει αυτο το συμβάν περίπου 10 λεπτά πριν μου είπε η αδερφή μου που με άκουγε απο το κάτω κρεβάτι οτι φώναζα το όνομα του θείου μου και έλεγα στην πόρτα,στην πόρτα γρήγορα και ταυτόχρονα το όνομα του θείου μου.Και μέτα έγιναν όλα όσα είχα πεί όπως κοιμόμουν στην πραγματικότητα απο το στόμα της θείας μου..Η αδερφή μου που μου το είπε το πρωί μου είπε οτι το βράδυ εκείνο δεν κοιμήθηκε απο τον φόβο της γιατί δεν μπορούσε να καταλάβει πως εγώ στον ύπνο μου είπα κάτι που έγινε μετα απο ένα δεκάλεπτο..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Call Me Destiny στις Δευ Οκτ 18, 2010 5:00 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Parakalw oxi mple colour gt dn fenetai...)
TYMBWRYXOS
TYMBWRYXOS
G . Moderator
G . Moderator

Posts : 4
Join date : 17/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης